Wellness, masáže, relaxace

Wellness

Využijte možnost příjemně stráveného času buď na relaxaci o samotě nebo s někým koho máte rádi v příjemném prostředí našeho spa.

Pronájem celé místnosti 

Vířivka pro dvě osoby, bylinková infrasauna, odpočinková zona, ručníky a prostěradla v ceně, sprcha, toaleta, fén, komfort, čistota, soukromí, možnost lehkého občerstvení a přiobjednání různých druhů masáží.

Telefonické objednání min 2 hod. předem, jinak je možné zarezervovat prostory e-mailem nicetimespa@seznam.cz
Po telefonické dohodě otevřeno kdykoliv.

Wellness je zařízeno maximálně pro dvě osoby, takže Vás nebude nikdo rušit a můžete si v klidu vychutnat blahodárné účinky saunování, kombinované s pobytem ve vířivce nebo i nádherné romantické chvíle. Tento báječný zážitek je možno obohatit o jakoukoli masáž z našeho výběru pro jednoho či pro oba. V ceně je také lehké občerstvení v podobě čokolády, ovoce a nealkoholického nápoje. Lze si přiobjednat lehké víno nebo šampaňské.

Platba pouze hotově, nepřijímáme žádné platební karty.

Vliv hydroterapie – vířivky na lidské tělo

I lékaři potvrzují zázračné účinky hydroterapie téměř na všechny oblasti lidského organismu včetně psychiky.
  • Úleva od únavy, stresu a bolesti – osvobození od bolesti společně s celkovým uvolněním přispívá k navození psychického klidu a pohody. Díky tomu se zbavíte i dalších potíží, které souvisejí se špatným psychickým stavem, např. bolestí hlavy, žaludku atd.
  • Lepší spánek – pobyt ve vířivce vás příjemně unaví a vy poté snadněji usnete. Pravidelné navštěvování vířivky vám pomůže i v boji s nespavostí.
  • Fyzické zdraví – pravidelné koupele vám pomohou zbavit se bolesti svalů a kloubů, rozšíří se cévy, uvolní organismus, nastartuje detokxikační proces. Zlepší se se prokrvení kůže, čímž zlepšíte její kvalitu. Zároveň klesá krevní tlak, čímž se snižuje napětí působící na srdce a ostatní životně důležité orgány.
  • Rehabilitační technika – vířivka je zařízením vhodným i pro rehabilitaci pacientů. Pomáhá s rekonvalescencí po operacích a také poskytuje úlevu pacientům s artrózou či těm, kteří mají potíže se ztuhlými zády či trpí bolestí páteře.

Čistění vody:

Pro čištění vody je užíván unikátní duální systém filtrace, v rámci kterého se filtruje voda na povrchu i na dně vířivky. Čištění je tak velmi účinné. Systém čistí vířivku každý 5 – 6 minut. Dále jsou použity čistící přípravky fungující na základě aktivního kyslíku. Voda nečpí, jeví se jako velmi příjemná pro pokožku, sliznice i oči. Aktivní kyslík neztrácí tolik na své účinnosti se vzrůstající teplotou vody. Je zaručena stoprocentní efektivita čištění vody.

Vliv saunování na lidské tělo

Pravidelné navštěvování infrasauny působí na lidský organismus velmi blahodárně. Paprsky infračerveného záření prostupují lidskou pokožkou hlouběji do tkání, přímo zevnitř je prohřívají a tím přispívají k relaxaci a uvolnění celého těla. V infrasauně se teplota pohybuje kolem 60°C, což absolutně vyhovuje pobytu trvajícímu kolem 30 minut, kdy člověk vypotí až třikrát více potu, než za jeden saunovací cyklus v klasické finské sauně. Tělo se tak zbaví nežádoucích toxinů, které organismus zatěžují a zanášejí.
Dochází tak k zvýšení obranyschopnosti imunitního systému a odbourání každodenního stresu.
Infračervené záření má také příznivý vliv na krevní oběh. Dochází k rozšíření krevních řečišť, krev pak může lépe cirkulovat. Navíc takto uměle vyvolaná „horečka“ zpomaluje růst bakterií a virů, tím pádem zamezuje rozšíření nemoci v lidském těle. Tento tepelný účinek také napomáhá tvorbě bílých krvinek, které bojují s viry a bakteriemi, tělu se tak zvyšuje schopnost bránit se atakům nemocí.
U infračerveného záření bylo prokázáno, že nemá žádné negativní účinky na zatěžování srdce. Při klinické studii vlivu infračervených paprsků na pacienty s nejtěžší formou městnavého srdečního selhání bylo prokázáno, že tato terapie je pro tyto pacienty bezpečná a naopak pomáhá posilovat srdce tím, že se při ohřátí organismu srdce snaží ochladit, což provádí zvýšením tepové frekvence. Toto zvýšení má na srdce posilující efekt, který zlepšuje fyzickou kondici.
Pravidelné návštěvy infrasauny účinně působí při odstraňování bolestí – při léčbě artrózy, revmatické artritidy a ostatních bolestivých onemocnění pohybového ústrojí. Pomáhá také při zmírnění vedlejších účinků chemoterapie a ozařování. Díky infračervené terapii je také možné pomoci od bolesti pacientům po transplantaci kostní dřeně a transplantaci kmenových buněk.
Kromě odstraňování bolestí má infračervené záření pozitivní vliv i na pružnost tkání. Pomáhá svalstvu relaxovat, rozsah pohybu a ohebnost se zvyšuje. Stejné výsledky byly zaznamenány i u vazů, šlach, ale i u kloubních pouzder.

KONTRAINDIKACE:

akutní virové nebo bakteriální onemocnění, otevřené rány, záněty

Ceny wellness:

  • 1 hod Kč 1200,- VIP Kč 1000,-
  • 2 hod Kč 2000,- VIP Kč 1800,-
  • 3 hod Kč 2500,- VIP Kč 2300,-
  • Šampaňské nebo lehké víno navíc Kč 200,-